Goed Om

Te Weten Over

Onze School

Maak

kennis met

onze school

Team

Frank Jongbloed

Directeur Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

f.jongbloed@stichtingproo.nl 
 

Mariëlle van Dijk

Groepsleerkracht 1/2a

Werkdagen: de hele week

m.vandijk@stichtingproo.nl

 

Nargiz Niezen

Groepsleerkracht 1/2b

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

n.niezen@stichtingproo.nl 

 

Anita Sonneborn - van Zwam

Groepsleerkracht 3

Taalcoördinator Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

a.sonneborn@stichtingproo.nl 

 

Inge Versluis

Groepsleerkracht 3 en 4/5

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

i.versluis@stichtingproo.nl 

 

Thom Nijenkamp

Groepsleerkracht 1/2b en 4/5

Werkdagen: de hele week

t.nijenkamp@stichtingproo.nl

 

Charissa Kortrijk

Groepsleerkracht 5/6

werkdagen: donderdag en vrijdag

c.kortrijk@stichtingproo.nl

 

Jessica Veenema

Groepsleerkracht 5/6

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

j.veenema@stichtingproo.nl 

 

Jeanet Groen

Groepsleerkracht 7/8

Rekencoördinator Het Talent

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

j.groen@stichtingproo.nl

 

Evelien Hamersma

Groepsleerkracht 7/8

Werkdagen: maandag en dinsdag

e.hamersma@stichtingproo.nl 

 

Anoek Kleinpaste

Intern begeleider Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag 

a.kleinpaste@stichtingproo.nl

 

Mirjam Tijsmans

Onderwijsassistent Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

m.tijsmans@stichtingproo.nl

 

Anneke de Boer

Hoofdmedewerker buitenschoolse opvang Het Talent

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

 

Yantien Schaftenaar

Administratief medewerker 

Aanwezig op woensdag en vrijdagochtend

y.schaftenaar@stichtingproo.nl

 

 

 

School video

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.