Goed Om

Te Weten Over

Onze School

Maak

kennis met

onze school

Team

 

Frank Jongbloed

Directeur Het Talent

Werkdagen: de hele week

f.jongbloed@stichtingproo.nl 


 

Irene van Wijngaarden

Groepsleerkracht 1/2a

Werkdagen donderdag en vrijdag

i.vanwijngaarden@stichtingproo.nl 

 

Nargiz Niezen

Groepsleerkracht 1/2b

Werkdagen maandag, dinsdag en woensdag

n.niezen@stichtingproo.nl 

 

Olga te Pas

Groepsleerkracht 1/2a+b

Cultuurcoördinator Het Talent

Werkdagen; de hele week

o.tepas@stichtingproo.nl

 

Irene Bok

Groepsleerkracht 3

Werkdagen maandag, dinsdag en woensdag

i.bok@stichtingproo.nl

 

Dominique Bakker

Groepsleerkracht 3 (wpo)

Werkdagen donderdag en vrijdag

d.bakker@stichtingproo.nl 

 

Anita Sonneborn - van Zwam

Groepsleerkracht 4/5

Taalcoördinator Het Talent

Werkdagen maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

a.sonneborn@stichtingproo.nl 

 

Annemarie de Wind

Groepsleerkracht 4/5 & 5/6

Werkdagen woensdag, donderdag en vrijdag

a.dewind@stichtingproo.nl

 

Jessica Veenema

Groepsleerkracht 5/6

Werkdagen maandag, dinsdag en woensdag

j.veenema@stichtingproo.nl 

 

Jeanet Groen

Groepsleerkracht 7/8

Rekencoördinator Het Talent

Werkdagen dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

j.groen@stichtingproo.nl

 

Anoek Kleinpaste

Groepsleerkracht 7/8

Intern begeleider Het Talent

Werkdagen maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

a.kleinpaste@stichtingproo.nl

 

Mirjam Tijsmans

Onderwijsassistent Het Talent

Medewerkster buitenschoolse opvang Het Talent (dinsdag)

Werkdagen maandag, dinsdag en woensdag

m.tijsmans@stichtingproo.nl

 

Anneke de Boer

Hoofdmedewerker buitenschoolse opvang Het Talent

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

 

Mascha van Ommen

Managementassistent Het Talent

Aanwezig op maandag

m.vanommen@stichtingproo.nl

 

Irene Ferwerda

Conciërge Het Talent

Aanwezig op donderdagochtend

School video

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.