Goed Om

Te Weten Over

Onze School

Maak

kennis met

onze school

Team

Frank Jongbloed

Directeur Het Talent

Werkdagen: de hele week

f.jongbloed@stichtingproo.nl 


 

 

Nargiz Niezen

Groepsleerkracht 1/2b

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

n.niezen@stichtingproo.nl 

 

Olga te Pas

Groepsleerkracht 1/2a+b

Cultuurcoördinator Het Talent

Werkdagen: de hele week

o.tepas@stichtingproo.nl

 

Anita Sonneborn - van Zwam

Groepsleerkracht 3

Taalcoördinator Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

a.sonneborn@stichtingproo.nl 

 

Inge Versluis

Groepsleerkracht 4/5

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

i.versluis@stichtingproo.nl 

 

Jessica Veenema

Groepsleerkracht 5/6

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

j.veenema@stichtingproo.nl 

 

Sebastiaan Epskamp

WPO stagiaire groep  5/6 

Werkdagen: donderdag en vrijdag

s.epskamp@stichtingproo.nl 

 

Jeanet Groen

Groepsleerkracht 1/2a, 3 en 7/8

Rekencoördinator Het Talent

Werkdagen: de hele week

j.groen@stichtingproo.nl

 

Anoek Kleinpaste

Groepsleerkracht 4/5

Intern begeleider Het Talent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

a.kleinpaste@stichtingproo.nl

 

Evelien Hamersma

Groepsleerkracht 7/8

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e.hamersma@stichtingproo.nl 

 

Mirjam Tijsmans

Onderwijsassistent Het Talent

Medewerkster buitenschoolse opvang Het Talent (dinsdag)

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

m.tijsmans@stichtingproo.nl

 

Anneke de Boer

Hoofdmedewerker buitenschoolse opvang Het Talent

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

 

Mascha van Ommen

Managementassistent Het Talent

Aanwezig op maandag

m.vanommen@stichtingproo.nl

 

Irene Ferwerda

Conciërge Het Talent

Aanwezig op donderdagochtend

School video

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.